Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O nás

Vítá Vás TTmodely-bazar.

Cílem eshopu je cenově přiblížit modelovou železnici široké veřejnosti. Většinu zboží ze sortimentu lokomotiv, vagónů, startovních setů, kolejí, staveb, stromů, literatury a veškerého příslušenství potřebného k provozu Vašich kolejišť, se snažím neustále naskladňovat a tím Vám nabídnout širší výběr produktů.

TTmodely-bazar se zaměřuje na modely a příslušenství TT.

Velikost TT představuje ideální kombinaci maximální modelové věrnosti a funkčnosti s přijatelným požadavkem na prostor. Modelová velikost TT vyžaduje na stavbu kolejiště pouze cca 60 % prostoru. Modely jsou ve své velikosti značně realistické z hlediska inscenace detailů i jízdních vlastností, pro vybudování složitějších kolejišť. Tím pádem Vám realizace kolejišť z produktů TT přinese větší uspokojení z modelaření.

Eshop TTmodely-bazar nabízí produkty, které jsou shodné s fotografiemi vystavenými na eshopu. U lokomotiv a vozů jsou pořizovány detailnější fotografie ze všech stran modelu, pro lepší kontrolu, možných chybějících dílů. Fotografie o stavu modelů si prosím prohlédněte pečlivě, a též si pečlivě přečtěte popisky k produktům. Jedná se o bazarové zboží a mohou chybět některé díly. Nemám v úmyslu nikoho záměrně poškodit, ale při provozu se může stát, že něco přehlédnu. Pokud se tak stane, snažím se vždy urychleně sjednat nápravu.

Neváhejte mne kontaktovat, pokud budete mít jakýkoli dotaz, prosbu, nejasnost či potřebu sehnat konkrétní výrobek, který v nabídce nemám.

Přeji Vám příjemné nakupování a spoustu zábavy se zakoupenými produkty.

Upozornění

Prosím všechhny zákazníky, aby si před převzetím balíku od dopravní společnosti, balík řádně překontrolovali. Pokud bude balík vykazovat sebemenší poškození, je nutné provést zápis o škodě balíku s řidičem a balík nepřevzít. Zápis je nutný učinit, pro případnou reklamaci poškozeného zboží při přepravě. Pokud nebude zápis proveden, není možné reklamaci u dopravní společnosti uplatnit.

Korespondenční adresa

Radka Krutišová
J. Ševčíka 937/44
434 01Most

Identifikační údaje

IČ: 05204623

Bankovní spojení

Radka Krutišová

Č.Ú: 1643771014/3030 

IBAN: CZ8130300000001643771014

BIC: AIRACZPP

Kontakt
Logo
TTmodely-bazar
Po-Pá 9 - 18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz